Kikusui PLZ1004W Multifunctional Electronic Load (1.5-150V, 200A, 1000W)
Available for Quote
1 in stock
View List
SKU: Kikusui PLZ1004W Category: Tag:
Quick Comparison
SettingsKikusui PLZ1004W Multifunctional Electronic Load (1.5-150V, 200A, 1000W) removeAgilent 60501B 150 Watt DC Electronic Load Module removeGW Instek PEL-2040 Programmable DC Electronic Load Single Channel Module, (1~80V, 70A, 350W) removeAgilent 6051A 600 Watt DC Electronic Load Mainframe removeGW Instek PEL-2020 Programmable DC Electronic Load Dual Channel Module, 1~80V, 20A, 100W removeAgilent 6060B Electronic Load, 3 to 60 V, 0 to 60 A, 300W remove
Image
Rating
Stock
1 in stock
1 in stock
1 in stock
1 in stock
Availability1 in stock1 in stock1 in stock1 in stock