Chroma 63802 Programmable AC Load 1.8KVA/18A/350VAC
Available for Quote
Out of stock
SKU: Chroma 63802 Category: Tag:
Quick Comparison
SettingsChroma 63802 Programmable AC Load 1.8KVA/18A/350VAC removeGW INSTEK PEL-3041 DC LOAD, PROGRAMMABLE, 70A, 1.5-150V, 350W removeGW Instek PEL-2040 Programmable DC Electronic Load Single Channel Module, (1~80V, 70A, 350W) removeAgilent 6063B 250 Watt DC Electronic Load, 3V-240V, 10A, 250W removeAgilent 6060B Electronic Load, 3 to 60 V, 0 to 60 A, 300W removeAgilent 60503A DC Electronic Load Module 250W, 240V, 10A remove
Image
SKUChroma 63802N_GW Instek PEL-3041N_GW Instek PEL-2040AAgilent 6063BAgilent 6060BAgilent 60503A
Rating
Stock
Out of stock
1 in stock
1 in stock
1 in stock
AvailabilityOut of stock1 in stock1 in stock1 in stock