Chroma 63802 Programmable AC Load 1.8KVA/18A/350VAC
Available for Quote
Out of stock
SKU: Chroma 63802 Category: Tag:
Quick Comparison
SettingsChroma 63802 Programmable AC Load 1.8KVA/18A/350VAC removeAgilent 6060B Electronic Load, 3 to 60 V, 0 to 60 A, 300W removeGW Instek PEL-2040 Programmable DC Electronic Load Single Channel Module, (1~80V, 70A, 350W) removeAgilent 60503A DC Electronic Load Module 250W, 240V, 10A removeGW Instek PEL-2020 Programmable DC Electronic Load Dual Channel Module, 1~80V, 20A, 100W removeAgilent 60504B Electronic Load Module 600 Watt, 60V, 60A remove
Image
SKUChroma 63802Agilent 6060BN_GW Instek PEL-2040AAgilent 60503AN_GW Instek PEL-2020AAgilent 60504B
Rating
Stock
Out of stock
1 in stock
1 in stock
1 in stock
AvailabilityOut of stock1 in stock1 in stock1 in stock